Ve valašském stylu pěkně zařízená 2-pokojová dřevěnice (60 m2) pro 4 až 6 osob (max. pro 4 dospělé a 2 děti) na kraji obce nedaleko lesa.

Ze zádveří je vstup do obytného pokoje (35 m2), který  je vybaven jídelním a kuchyňským koutem, pohodlnou sedací soupravou (rozkládací gauč s možností spaní pro 2 osoby – děti), krbovými kamny, TV+SAT a DVD přehrávačem. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, topinkovač, toustovač a el. konvice. Dále je v kuchyni jar, utěrka a tablety do myčky.  Ložnice (14 m2) se 2 dvojlůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. 

K dispozici je síť wi-fi.

Doporučujeme vzít s sebou přezůvky.


altaltalt   

 

Topení na el. kotel popř. dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží malý pozemek (50 m2), na kterém se nachází terasa s venkovním posezením a přenosným grilem. Terasa je přístupná také z obytného pokoje. Neoplocené parkování před chalupou. Přízemí (garáž) zůstává uzamčeno.

 

 


Info:

Pes není povolen. Vzhledem k tomu, že k nám často jezdí rodiny s alergickými dětmi, nemůžeme pobyt Vašich domácích mazlíčků povolit.

DĚKUJEME MNOHOKRÁT ZA POCHOPENÍ.